Aktualności

Konferencja pt. „Smart Living – dobre praktyki”

Gmina Miasto Rzeszów zaprasza do udziału w konferencji międzynarodowej pt. „Smart Living – dobre praktyki” ???? w terminie 8?? września 2021 roku.
Celem konferencji jest ???? wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie budowania miejskich przestrzeni dialogu społecznego oraz wykorzystania nowoczesnych narzędzi do wdrażania idei miasta inteligentnego.
Każda sesja tematyczna trwa około godziny ?. Prelegenci będą mieli po 10 minut na prezentację. Każdy panel tematyczny zostanie podsumowany przez prowadzących panele:
Panel II: Miasto, jako laboratorium.
Prowadzący panel: ???? Rafał Romanowski, Publicysta, krytyk, dziennikarz
Panel III: Smart Living – dobre praktyki na arenie ogólnopolskiej
Prowadzący panel: ???? Tomasz Fijołek, Dyrektor Biura Unia Metropolii Polskich
Panel IV: Smart Living – dobre praktyki na arenie międzynarodowej
Prowadzący panel: ???? Kamil Czyż, Zastępca Dyrektora Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Rzeszowa
Urban Lab Rzeszów ???? od początku swojego istnienia, jest miejscem licznych spotkań, prezentacji, konferencji, warsztatów i szkoleń, których celem jest wypracowanie nowych standardów na drodze budowania miasta nowoczesnego, zrównoważonego i otwartego na dialog. Organizowana konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń związanych z wdrażaniem podobnych narzędzi miejskich w różnych miastach Europy i świata.
???? Zaczynamy o godzinie 10:00 a kończymy o godzinie 14:00. Pomiędzy panelami przewidziane są ? przerwy kawowe.
Program konferencji dostępny w zakładce - wydarzenia: https://tiny.pl/9tfmw
Konferencja 8 września
Konferencja 8 września
 UP