Aktualności

Finał- Rzeszowskiego StartUP MIX 22

Finałowa Gala Rzeszowskiego StartUP MIX
KIEDY: 8 grudnia br.  godz. 18:00 w przestrzeni miejskiej Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab 

Rzeszowski StartUP MIX to spotkania adresowane do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy, rozwojem osobistym jak również do osób, które szukają unikalnej wiedzy. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. StartUP MIX to również przestrzeń networkingowa, wokół której nauka, biznes, organizacje pozarządowe oraz administracja szukają przestrzeni do współpracy i samorozwoju.

Prowadzony od sierpnia cykl spotkań startupowych Rzeszowskiego StartUP MIX  wyłonił 3 zwycięzców: Team Design Castle, team Dżo oraz team MyHive, którzy zawalczą  podczas Gali Finałowej o zwycięstwo w całym, tegorocznym cyklu biznesowych spotkań.

Podczas Finałowej Gali wystąpią również eksperci, którzy na co dzień zajmują się budowaniem ekosystemu biznesowego w panelu dyskusyjnym pn. „StartUPowa scena miejska 2022”. Nie zabraknie również prezentacji lokalnego biznesu a także prezentacji wybitnej młodzieży rzeszowskiej, która reprezentuje Miasto Rzeszów na arenie międzynarodowej.

Zwieńczeniem innowacji miejskich będzie prezentowany projekt pn. platforma integrująca druk 3D przez Zespół zwycięski miejskiego hackathonu pn. PRINT HACK, realizowanego w ramach projektu pn. „Plan Działań dla Miast. Modelowa lokalność”.

Finałowa Gala
Finałowa Gala
Gala Logo
Gala Logo
 UP