Aktualności

Konferencja szkoleniowa „Nie ma mowy! Są rozmowy. Czyli o komunikowaniu się osób niemówiących”

„Nie ma mowy! Są rozmowy. Czyli o komunikowaniu się osób niemówiących”. Pod takim hasłem w Cetrum Innowacji Miejskich- Urban Lab 11 marca odbędzie się konferencja szkoleniowa organizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Dysfunkcja Rozwojowymi z Rzeszowa oraz Pracownię Porozumiewania się PAPUŁA.  


Celem konferencji jest szerzenie wiedzy na temat współczesnych metod i możliwości komunikowania się z osobami, które nie mogą skutecznie używać mowy. Dedykowana jest przede wszystkim terapeutom i nauczycielom, którzy pracują z osobami z różnymi niepełnosprawnościami, ale także rodzicom i opiekunom osób niemówiących i wszystkim zainteresowanym komunikacją alternatywną i wspomagającą (AAC).  

Prelegentami będą znane osobistości z bogatą wiedzą i wieloletnią praktyką w dziedzinie AAC z obszaru całej Polski (Gdańsk, Szczecin, Radom, Kraków, Rzeszów). 

Konferencja objęta została patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego. 

Obowiązują zapisy:  https://ina.rzeszow.pl/nie-ma-mowy-sa-rozmowy-czyli-o-komunikowaniu-sie-osob-niemowiacych/. 

 

KonferencjaAAC2023
KonferencjaAAC2023
 UP