Kalendarium wydarzeń

#1 Rozmawiamy na temat #PortalRAMPA

start wydarzenia: 19 / 03 / 2021  |  koniec: 19 / 03 / 2021

#1 Rozmawiamy na temat  #PortalRAMPA

Urban Lab Rzeszów zaprasza do udziału w spotkaniach online z organizacjami pozarządowymi  „Rozmawiamy na temat”

Założeniem spotkań jest prezentacja organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Rzeszowa jak również wypracowanie z organizacjami „banku dobrych praktyk – realizowanych projektów”, które będziemy zamieszczać również na naszej stronie https://urbanlab.erzeszow.pl/

Działanie pt. „Rozmawiamy na temat” zostało zainicjowane przez organizacje pozarządowe we współpracy z Zespołem Tematycznym Smart Living Urban Lab Rzeszów.

19 marca o godz. 17:00 rozmawiać będziemy na temat działalności portalu RAMPA na rzecz osób niepełnosprawnych „Rampowicze pokonują barierę”.

Gośćmi spotkania są wyjątkowe Panie Beata Miśków oraz Katarzyna Padło.
Redaktorki Portalu RAMPA, które wspólnie z Rampowiczami pokazują, że niepełnosprawność nie zwalnia z życia. Tworzą i koordynują działania Portalu. Motywują i wspierają Rampowiczów w życiu zawodowym oraz w pokonywaniu barier w codziennym życiu.

Portal Rampa – pokonujemy bariery  www.rampa.net.pl jest nowoczesnym portalem skierowanym do osób z niepełnosprawnościami z całej Polski. Rampa wpiera osoby z niepełnosprawnością w przełamywaniu ograniczeń własnych i społecznych. Motywuje do podjęcia aktywności zawodowej oraz społecznej. Niepełnosprawność nie zwalnia z aktywnego życia i to pokazujemy na RAMPIE. Nasza społeczność – Rampowicze to osoby, które żyją aktywnie i chcą korzystać z życia. Na portalu Rampowicze wzajemnie dzielą się wiedzą, doświadczeniami, polecają sobie produkty oraz usługi godne uwagi i zainteresowania. Wraz z Rampowiczami realizujemy filmiki pod nazwą: Rampowicze pokonują bariery.

Zapraszamy!

https://urbanlab.erzeszow.pl/

 

 UP