Aktualności

Finał Konkursu "Zielona Transformacja Twojego Miasta"

Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród!
✒️Projekt pn. "Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft" miał na celu zachęcenie uczniów z terenu Gminy Miasta Rzeszowa do kreatywnego myślenia oraz promocji zrównoważonego rozwoju poprzez stworzenie wirtualnej transformacji swojego miasta w grze Minecraft.
W konkursie uczestniczyło ???? 18 Szkół z terenu Gminy Miasta Rzeszowa, a zadaniem uczestników było ???? zaprojektowanie w Minecraft zielonej transformacji swojego miasta, czyli wprowadzenie nowych elementów i rozwiązań związanych z ekologią, takich jak parki, ogrody, ścieżki rowerowe czy instalacje fotowoltaiczne. Wykonane projekty uwzględniały aspekty ekologiczne, estetyczne i funkcjonalne, a także prezentowały, jak zielone inicjatywy mogą wpłynąć na poprawę jakości życia mieszkańców.
Dziękujemy ????firmie InPost Sp. z o.o. Partnerowi Strategicznemu konkursu za wsparcie na każdym etapie projektu. Dzięki Państwa wsparciu możliwe było zrealizowanie konkursu, a nagrody główne mają znaczący wpływ na motywację uczniów do tworzenia innowacyjnych i zrównoważonych projektów. Dziękujemy za Państwa ???? nieustanne zaangażowanie, pomysłowość i determinację. Państwa praca nie tylko przyczyniła się do udanej realizacji tego wydarzenia, ale również wzbogaciła naszą społeczność o nowe doświadczenia i inspiracje. Dziękujemy: ????Marta Zalewska – Dyrektor ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City, ????Dagny Czajkowska, Starszy specjalista ds. relacji partnerskich w InPost i Programu InPost Green City, ????Dagmara Bednarczyk – Ekspert ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City.
???? Mamy zaszczyt ogłosić, że zwycięzcami konkursu zostali uczniowie reprezentujący:
????I miejsce: VOUCHER o wartości 35 000,00 zł brutto na transformację wybranego elementu w szkole lub zakup sprzętu technologicznego zdobyła ???? Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie
???? II miejsce: VOUCHER o wartości 15 000,00 zł brutto na transformację wybranego elementu w szkole lub zakup sprzętu technologicznego zdobył ???? Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie im. Jana Pawła II.
???? III miejsce: VOUCHER o wartości 10 000,00 zł brutto na transformację wybranego elementu w szkole lub zakup sprzętu technologicznego zdobyła ???? Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie.
???? Fundatorem nagród jest „Partner Strategiczny” - InPost inicjator Programu InPost Green City.
Gratulujemy ???? zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu ????!
Dziękujemy ????Szkołom, ????Uczniom, ????Opiekunom Zespołów oraz ????Rodzicom za niezwykłe zaangażowanie w konkurs pod nazwą „Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft". Państwa pasja i kreatywność wniosły nieoceniony wkład w naszą inicjatywę.
Podziękowania również skierowane są do ???? Mediów Lokalnych za nieocenione wsparcie promocyjno-informacyjne konkursu, co przyczyniło się do jego sukcesu.
Serdeczne słowa uznania kierujemy w stronę ????‍♀️???? Radnych Miasta Rzeszowa Tomasz Kamiński Robert Walawender - Radny Miasta Rzeszowa Mateusz Maciejczyk Radny Miasta Rzeszowa Mirosław Kwaśniak, Ewelina Fijołek - Radna Miasta Rzeszowa Witold Walawender Radny Miasta Rzeszowa, Wydziału Edukacji oraz Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa za cenne wsparcie, które umożliwiło nam zorganizowanie tego wyjątkowego wydarzenia.
Nasze podziękowanie kierujemy również do przedstawicieli ????Honorowej Kapituły Konkursu za nieoceniony wkład w proces oceny i wyboru zwycięzców konkursu „Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft":
???? Justyna Pałys, Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie,
???? Marta Zalewska – Dyrektor ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City,
???? Dagmara Bednarczyk – Ekspert ds. relacji partnerskich i Programu InPost Green City,
???? Prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik, Katedra Konstrukcji Maszyn, Politechnika Rzeszowska
???? Robert Walawender - Radny Miasta Rzeszowa, Przewodniczący Komisji ds. Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego
???? Robert Homicki, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Rzeszowa ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Rzeszowa,
???? Zbigniew Bury, Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa,
???? Tomasz Skoczylas, Dyrektor Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab,
???? Rafał Kochański, nauczyciel informatyki, prowadzący zajęcia Minecraft,
???? Bartłomiej Biedroń, nauczyciel informatyki, prowadzący zajęcia Minecraft.
Szczególne podziękowania składamy również ???? Wszystkim, którzy wspierają nasze inicjatywy w ramach Urban Lab Rzeszów. Wasze zaangażowanie sprawia, że nasza społeczność staje się coraz bardziej dynamiczna.
Dziękujemy ???? za współtworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego środowiska miejskiego!
InPost
InPost
 UP