Aktualności

Carpathian Startup Fest 2024. Ruszył wyścig o uwagę inwestorów i nagrody - w puli 130 000 zł!

Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab Rzeszów Partner Ekosystemu Carpathian Startup Fest 2024. Wydarzenie w tym roku zaplanowane jest między 5 a 6 czerwca, a adresowane jest do tych, którzy szukają możliwości pozyskania finansowania, rozwoju firmy czy budowania świadomości marki; odnajdą się na nim również entuzjaści technologii. 

Już 5 i 6 czerwca w Rzeszowie pomysłodawcy, startupy i scaleupy zawalczą o nagrody konkursowe z łącznej puli aż 130 000 zł oraz o uwagę czołowych inwestorów i funduszy inwestycyjnych. W tym roku przewidziano także nagrody rzeczowe. 

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Wystarczy odwiedzić stronę https://carpathianfest.pl/form/y0obtuq1zr i do 2 kwietnia wypełnić umieszczony na niej formularz aplikacyjny. Po tym terminie nastąpi ocena przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i ekspertów. Listę 20 finalistów poznamy już 22 kwietnia! 

Podbijając stawkę, organizatorzy “dorzucają” też możliwość wejścia do ósmej edycji InCredibles, programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka, który w tym roku osobiście weźmie udział w Carpathian Startup Fest! 

Podczas tej edycji ponownie szansę dostaną projekty, które nie trafią do grona finalistów. W ramach Open Mic Pitch, któremu patronuje Pitch Me Baby startupy, które przyjadą do Rzeszowa znajdą okazję do zawalczenia o: 4 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł. 

Co jeszcze przyniesie #CSF24?  

Carpathian Startup Fest to także dwa dni eksperckich wystąpień, wywiadów i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Na scenach #CSF24 spodziewanych jest ponad 100 prelegentów, którzy przedstawiani będą na bieżąco na stronie internetowej i w mediach społecznościowych wydarzenia. 

Znakiem firmowym #CSF niezmiennie od trzech edycji pozostaje rozbudowany networking oraz kultowe MeetUp Party! 

Grafika: Carpathian Startup Fest 2024
Grafika: Carpathian Startup Fest 2024
 UP