Data wydruku:2024-03-05 00:58:41

UrbanLab Rzeszów

e-mail: www:urbanlab.erzeszow.pl

Aktualności

Ostatni dzwonek na zgłoszenie do Konkursu Carpathian Startup Fest 2023

Grafika Ostatni dzwonek na zgłoszenia do Carpathian Startup Fest 2023
Grafika Ostatni dzwonek na zgłoszenia do Carpathian Startup Fest 2023

By wziąć udział w konkursie wystarczy odwiedzić stronę www.carpathianfest.pl i do 30 kwietnia wypełnić umieszczony na niej formularz zgłoszeniowy. Finalistów, którzy wezmą udział w dwudniowym Campie CSF, poznamy 12-go maja.  Przypominamy, Centrum Innowacji Miejskich- Urban lab jest Partnerem Eksoystemu tegorocznej edycji Carpathian Startup Fest.

Każde zgłoszenie jest analizowane i oceniane przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i inwestorów (kategoria Startup i Scaleup) oraz przez przedstawicieli organizatora i partnerów (kategoria Idea Challange).  

Lista finalistów CSF23, którzy zaprezentują się na scenie w G2A Arena, zostanie przedstawiona 12 maja. Finaliście wezmą udział w dwudniowym Campie CSF, który poprowadzi Piotr Bucki - jeden z najlepszych ekspertów od komunikacji i prezentacji inwestorskich w Polsce.  

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zawalcz o: 

 • 40 000 zł za I miejsce w kategorii startup  
 • nagrody, których łączna pula wynosi aż 100 000 zł   
 • dziką kartę do siódmej edycji programu mentoringowego InCredibles   
 • uwagę ponad 30 topowych funduszy i inwestorów  
 • zainteresowanie mediów i partnerów obecnych na wydarzeniu   

Nie dostałeś się do finału CSF23? Nic straconego!  

 W tym roku dodatkową szansę dostaną także i te projekty! Strefa Open Mic Pitch została stworzona dla wszystkich, którzy chcą opowiedzieć o swoim pomyśle społeczności CSF. To doskonała okazja, by podszlifować umiejętności prezentacji przed inwestorami, ekspertami oraz mentorami i otrzymać od nich konstruktywny feedback. Najlepszych 5 wystąpień zostanie nagrodzonych możliwością rozmowy z przedstawicielami 5 topowych polskich funduszy, którzy łącznie dysponują kapitałem inwestycyjnym o wartości ponad miliarda złotych! 

 Kolejnym nowym elementem, który pojawi się na CSF23 jest Reverse Pich (pitch odwrócony), który 15 czerwca na scenie Demo Day zainauguruje Michał Rokosz - Partner Inovo. To formuła, w której przedstawiciele funduszy takich jak: Smok, bValue, Movens Capital zaprezentują swoje organizacje przed startupowym gremium. 

 CSF23 to również dwa dni eksperckich wystąpień i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Na scenie pojawią się m.in.: 

 • Jarosław Królewski – CEO Synersie  
 • January Ciszewski - Inwestor, Prezes Zarządu JR Holding ASI S.A. 
 • Jan Sikora – CEO Plente  
 • Róża Szafranek - Founder & CEO HR Hints 
 • Jarosław Sroka - Członek Zarządu, Kulczyk Investments (InCredibles) 
 • Paweł Maj – Partner, Warsaw Equity Group 
 • Tomasz Swieboda - Partner Inovo

Udział w części konferencyjnej wydarzenia jest darmowy.

Rejestracja oraz więcej informacji nt. eventu na: https://carpathianfest.pl