Data wydruku:2024-06-18 11:32:56

UrbanLab Rzeszów

e-mail: www:urbanlab.erzeszow.pl

Aktualności

UWAGA! Wydłużamy termin nadsyłania prac w konkursie pn. "Miejskie Wibracje - odkrywaj jakość życia w mieście na TikToku"

Akademia tiktokera
Akademia tiktokera

Zapraszamy do udziału w konkursie "Miejskie Wibracje - odkrywaj jakość życia w mieście na TikToku"

OPIS KONKURSU

Czy uwielbiasz życie miejskie i chcesz podzielić się swoją pasją z innymi? Masz oko na ciekawe detale, które sprawiają, że miasta są tak niesamowite? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną okazję! Zapraszamy do udziału w konkursie "Miejskie Wibracje" w którym będziemy szukać najbardziej inspirujących i kreatywnych treści filmowych na TikToka ukazujących jakość życia w mieście w ujęciu wybranej społeczności tj. rodzina, dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawnością, seniorzy.

ZADANIE KONKURSOWE

Stwórz oryginalne od 15 sekund do 2 minut wideo na TikTok, które przedstawia jakość życia w mieście - od tętniących życiem ulic, przez kulturalne wydarzenia, aż po tajemnicze zakątki Twojego miasta. Pokaż nam, co sprawia, że życie miejskie jest tak fascynujące i inspirujące w uwzględnieniu wybranej społeczności: rodzina, dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne, seniorzy!

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

  • Konkurs skierowany jest do szkół ponadpodstawowych z terenu Gminy Miasta Rzeszowa.
  • Każdy uczestnik zgłasza się do projektu poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: https://forms.office.com/e/RCEyhZAkmg
  • Film powinien być zamieszczony na stronie www.youtube.com a link do filmu przesłany w formularzu rejestracyjnym.
  • Każdy uczestnik/uczeń może zgłosić maksymalnie 1 film za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod wyżej wymienionym linkiem.
  • Filmy muszą być oryginalne i nie mogą naruszać praw autorskich. Muszą nawiązywać do jakości życia w mieście w uwzględnieniu wybranej grupy wskazanej w konkursie.
  • Termin nadsyłania zgłoszeń: do 29 lutego 2024 r.
  • NAGRODA
    10 finalistów weźmie udział w Akademii Tik Tokera, gdzie pod okiem specjalistów z firmy CodeFun stworzą dedykowane filmy promujące technologie przyszłości oraz życie w mieście. Dodatkowo na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe od Partnera Technologicznego SAVIO.
  • Finalistów ogłosimy do 15 marca 2024 r. na naszej stronie internetowej urbanlab.erzeszow.pl oraz na profilu TikToka @AkademiaTikTokera

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Organizatorzy: Gmina Miasto Rzeszów, CodeFun
Partner Technologiczny: Savio