Data wydruku:2024-07-15 19:15:35

UrbanLab Rzeszów

e-mail: www:urbanlab.erzeszow.pl

Wydarzenia

Innowacyjna Edukacja w Rzeszowie – dzień inspiracji z Microsoft

W dniach 7 - 8 listopada 2019 r. w siedzibie Urban Lab odbędzie się wydarzenie pn. „Innowacyjna Edukacja w Rzeszowie – dzień inspiracji z Microsoft” na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli z terenu Rzeszowa.
Podczas zajęć nauczyciele będą mogli zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wykorzystywania Office 365 podczas lekcji w szkole. Spotkanie poprowadzi Pan Artur Rudnicki - konsultant ds. edukacji Microsoft - Polska.
Zajęcia w sposób praktyczny obejmą zagadnienia z zakresu m.in.: zakładania konta, instalacji Office 365 na komputerze, personalizacji konta, obsługi OneDrive, Teams, Stream, Forms, WhiteBoard oraz scenariusze ich wykorzystania na różnych przedmiotach szkolnych.
Aby ułatwić Państwu udział w warsztatach podzieliliśmy je na dwa dni: 7 listopada (czwartek) zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, natomiast 8 listopada (piątek) nauczycieli szkół średnich. Każdy nauczyciel z osobna może wybrać godzinę, w których skorzysta z warsztatów.
Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada 2019 r. do godz. 12:00. Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w poniższym linku:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...