Aktualności

Miejskie Drzewko w Urban Lab czeka na dekoracje Minecraftowe!

Miejskie Drzewko ???? w Urban Lab czeka na dekoracje Minecraftowe!
Zachęcamy uczniów klasy 1-3 do zaprojektowania dekoracji świątecznych ? za pomocą dowolnego programu do wydruku 3D a następnie wydrukowanie ich na drukarkach 3D w Laboratorium Przyszłości własnej szkoły.
Krok po kroku:
???? Opiekun klas 1-3 zgłasza do 9 grudnia udział w zabawie świątecznej dekorowania drzewka miejskiego przez klasę.
???? O co walczą klasy: 14 grudnia br. wylosowana klasa pojedzie do Wioski Mikołaja w Zielonym Kompleksie Dworu OSTOYA?. Na uczestników świątecznej zabawy czeka mnóstwo niespodzianek: spotkanie z Mikołajem, kiełbaski i pianki z ogniska, gorąca czekolada, warsztatowe spotkanie w Zielonym Kompleksie Dworu OSTOYA, ale żeby uczestniczyć w zabawie koniecznie jest…
????Klasa przygotowuje projekt 4 dekoracji świątecznych- bombki, zawieszki dekoracje na choinkę. Przygotowane projekty należy wysłać na adres mailowy: urbanlab@erzeszow.pl z krótkim opisem (Szkoła, Klasa oraz krótki opis z czym kojarzą Wam się Święta). Projekty wraz z opisami zostaną zamieszczone na stronie integrator druku 3D.
????Projekty należy wydrukować na drukarkach 3D w Laboratorium Przyszłości swojej szkoły a następnie należy przynieść gotowe dekoracje świąteczne z opiekunem do Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab (ul. 3Maja 13, I piętro) w terminie ????‍?? 12 grudnia 2022 r. w godzinach 7:30 – 16:30. Dekoracje dzieci zawieszą na drzewku świątecznym w Urban Lab.
???? Jak już zrobiony projekt, wydrukowana zostanie dekoracja choinkowa, zawiśnie na drzewku świątecznym w Urban Lab to wówczas uzupełniacie liścik, który wrzucacie do magicznej puszki w naszej przestrzeni Urban Lab (liścik uzupełniacie na miejscu po zawieszeniu dekoracji). ????‍?? Na koniec dnia tj. 12 grudnia o godz. 17:00 odbędzie się losowanie klasy, która spędzi wyjątkowy czas w Zielonym Kompleksie OSTOYA w Jasionce w terminie 14 grudnia br.
Do zabawy zapraszamy uczniów klas 1-3. Szkoły Podstawowe publiczne i prywatne z terenu Gminy Miasta Rzeszowa. Projekt wspiera Centrum Minecrafta i Druku 3D.
????‍?? Zapraszają organizatorzy zabawy świątecznej: Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab oraz Zielony Kompleks Dwór OSTOYA w Jasionce.
Jeśli chcesz się przekonać czy warto zawalczyć o wyjazd klasowy do ???? Wioski Św. Mikołaja w Zielonym Kompleksie Dwór OSTOYA w Jasionce przekonaj się sam co czeka na Ciebiew Wiosce św. Mikołaja 2-4 grudnia 9-11 grudnia 16-18 grudnia. Link do wydarzenia w Wiosce Św. Mikołaja: https://tiny.pl/wf5qd
???? Zapraszamy do świątecznej zabawy- czekamy na Wasze dekoracje!
Wioska Mikołaj 1
Wioska Mikołaj 1
 UP