Aktualności

Connect&Scale Up także w Rzeszowie!

Zainicjowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości inicjatywa pod nazwą Connect&ScaleUp, poświęcona promocji polskich innowacji, a także wsparciu projektów nastawionych na podejmowanie wyzwań biznesowych, rozwiązywanie problemów i szeroko rozumianą współpracę, już wkrótce zawita do Rzeszowa.  

W ramach V edycji spotkań, 10 lutego w przestrzeni Centrum Innowacji Miejskich- Urban Lab odbędzie się organizowane wspólnie z PARP i firmą INVESTIN wydarzenie pn. „Zrównoważone i odpowiedzialne otoczenie biznesu", którego celem jest animowanie i sieciowanie firm oraz organizacji, które tworzą ekosystem zrównoważonego i odpowiedzialnego biznesu, na rzecz większej wymiany wiedzy dla doskonalenia i profesjonalizacji ich usług. 

Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się m.in. jak budować startupowy ekosystem z uwzględnieniem zasad odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju, zapoznają się także z przykładami dobrych praktyk, inicjatyw oraz instytucji wspierających biznes, ze wskazaniem na czynniki udanej współpracy.  

Spotkanie odbędzie się 10 lutego w godz. 10:00- 13:00 w naszej siedzibie (Urban Lab, ul. 3 Maja 13, 35-030 Rzeszów).  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejscograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja 

 

Rejestracja https://connectscaleup-4.gridaly.com/registration 

Grafika FB C&S 10.02
Grafika FB C&S 10.02
 UP