Aktualności

Międzynarodowe spotkanie pn. „ Potential – Motivation – Co-creation DistanceLAB” .

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. serdecznie zaprasza na międzynarodowe spotkanie pn. „ Potential – Motivation – Co-creation DistanceLAB” organizowane w dniu 29.11.2023 o godzinie 9:00  w Rzeszowie w siedzibie URBAN LAB ul. 3 go Maja 13 w  ramach projektu Distance LAB – Remote Service Hub for SME’s and public sector.

Spotkanie będzie dotyczyło współczesnych wyzwań w prowadzeniu pracy i biznesu na odległość.

Na spotkanie zapraszamy instytucje i osoby zainteresowane wszelkimi aspektami pracy zdalnej i prowadzenia firmy na odległość.

Spotkanie będzie podzielone na dwie części,  w pierwszej z nich prelekcje i prezentacje w j. angielskim poprowadzą w sposób zdalny eksperci z Finlandii, Norwegii i Litwy, drugą część poprowadzą na miejscu przedstawiciele RARR S.A. prezentując akcje pilotażowe i usługi przewidziane dla firm w ramach projektu Distance LAB (ta część spotkania będzie odbywać się w języku polskim).

Głównym organizatorem spotkania jest lider projektu, Uniwersytet Nauk Stosowanych Centria z Finlandii.  W załączeniu do pobrania szczegółowa agenda spotkania oraz link do rejestracji.

Bardzo prosimy o rejestrację na spotkanie wypełniając formularz rejestracyjny: https://forms.office.com/e/H0hb4ZhQ2W

raz jednocześnie o zgłoszenie swojego uczestnictwa drogą mailową na adres: aziemiakowicz@rarr.rzeszow.pl oraz mkilian@rarr.rzeszow.pl .  

Nie zapewniamy tłumaczenia pierwszej części spotkania, która odbędzie się w języku angielskim.

W załączeniu do pobrania szczegółowa  agenda spotkania i informacje nt. prelegentów.

O projekcie DISTANCE LAB: Ogólnym celem projektu DISTANCE LAB jest rozwój umiejętności i usług w zakresie pracy zdalnej sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. W ramach działań organizacje publiczne i prywatne zostaną wyposażone w inteligentne umiejętności pracy na odległość i narzędzia do rozwoju biznesu zdalnego w krajach Regionu Morza Bałtyckiego. Opracowane metody podzielono na trzy kategorie: komunikacja i innowacja, zrównoważony rozwój oraz zdalna strategia biznesowa. Projekt jest współfinansowany z Unii Europejskiej w ramach programu Interreg Baltic Sea Programme 2021- 2027.

Więcej informacji o projekcie dostępnych jest na stronie  : https://interreg-baltic.eu/project/distancelab/ oraz https://rarr.rzeszow.pl/projekty/distance-lab/

Aktualnosci-RARR
Aktualnosci-RARR
 UP