Aktualności

GO GREEN - ECO WIATA ROWEROWA WYNIKI !!!

Ogłoszenie wyników konkursu "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA"

Drodzy Uczestnicy "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA"

Nadeszła chwila, na którą wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy. Zwycięzcą pilotażowego wdrożenia wybranego rozwiązania mającego bezpośredni wpływ na promowanie dobrych praktyk ekologicznych jest Szkoła Podstawowa nr 11 w Rzeszowie.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu!

Dziękujemy szkołom, uczniom, nauczycielom, opiekunom oraz ich rodzicom za niezwykłe zaangażowanie się w projekt "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA".

Podziękowania również skierowane są do Mediów Lokalnych za wsparcie promocyjno-informacyjne konkursu.

Serdecznie dziękujemy firmie Geokart - International Sp. z o.o. za nieoceniony wkład, pasję i zaangażowanie w inicjatywę "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA". To dzięki Państwa wsparciu możliwe było zrealizowanie ekologicznego konkursu, który przyczynił się do rozwijania świadomości ekologicznej wśród uczniów. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaangażowanie w edukację ekologiczną i tworzenie ścieżek, które kierują nas ku bardziej zrównoważonej przestrzeni miejskiej.

Nasze podziękowanie kierujemy również do przedstawicieli Honorowej Kapituły Konkursu za nieoceniony wkład w proces oceny prac konkursowych:

  • Justyna Pałys, Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
  • Sebastian Skalski, Prezes Zarządu Geokart - International Sp. z o.o.
  • Robert Homicki, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Rzeszowa ds. Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Rzeszowa
  • Mateusz Ciszewski, Prezes Zarządu Fundacji CREATIVE.PL
  • Wydział Edukacji Urzędu Miasta Rzeszowa
  • Tomasz Skoczylas, Dyrektor Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab

Dziękujemy za poświęcony czas oraz trud włożony w wyłonienie zwycięzców. Państwa decyzje są dla naszej społeczności niezmiernie cenne, ma ogromne znaczenie dla rozwoju innowacyjnych i ekologicznych idei wśród młodego pokolenia.

Podziękowania również kierujemy do wszystkich, którzy wspierali inicjatywę naszego konkursu "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA"! Wasza nieoceniona pomoc, entuzjazm i zaangażowanie uczyniły tę inicjatywę prawdziwym sukcesem.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zespołów za kreatywność i wysiłek włożony w przygotowanie makiet wiat rowerowych! Dziękujemy za Waszą pasję, determinację i gotowość do podejmowania wyzwań na rzecz lepszej przyszłości Naszego Miasta.

Serdecznie zapraszamy na wystawę makiet wykonanych przez utalentowanych uczniów rzeszowskich szkół w ramach konkursu "GO GREEN – ECO WIATA ROWEROWA". To niezwykła okazja, aby zobaczyć kreatywne projekty, które powstały w ramach ekologicznego wyzwania 2023/2024.

 

TERMIN I GODZINY WYSTAWY: 25 stycznia br. od godziny 8:00 do godzin zamknięcia Urban Lab w tym dniu, aż do godziny 20:00.

W tym dniu Urban Lab staje się miejscem pełnym inspiracji, ponieważ to także #ArchiCzwartek! Zachęcamy do odwiedzenia naszej przestrzeni, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać nie tylko prace uczniów, ale także poznać inne ciekawe inicjatywy z zakresu architektury i ekologii.

Zapraszamy!

 

SP 11
SP 11
 UP