Rzeszowski StartUP MIX

W chwili obecnej strona nie zawiera żadnych komunikatów

StartUP MIX

Rzeszowski StartUP MIX

Zapraszamy do udziału w spotkaniach Rzeszowskiego StartUP MIX. 

Rzeszowski StartUP MIX to spotkania adresowane przede wszystkim do osób zainteresowanych prowadzeniem własnej firmy, rozwojem osobistym jak również do osób, które szukają unikalnej wiedzy. Wydarzenie to stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami. StartUP MIX to również przestrzeń networkingowa, wokół której nauka, biznes, organizacje pozarządowe oraz administracja szukają przestrzeni do współpracy i samorozwoju.

Co czeka na uczestników?

  1. Panel dyskusyjny z udziałem innowatorów, pomysłodawców, naukowców, przedstawicieli samorządów z Polski i z zagranicy.
  2. Prezentacje pomysłów biznesowych, które walczą o kartę do finałowej gali – StartUP MIX 2022.
  3. Networking, w trakcie którego możliwe jest nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy doświadczonymi i początkującymi przedsiębiorcami oraz ekspertami, instytucjami wspierającymi biznes, a także studentami.


Harmonogram spotkań Rzeszowskiego StartUP MIX  w 2022 roku:

 

W jaki sposób wystąpić z pomysłem na scenie Rzeszowskiego StartUP MIX?

Warunkiem wystąpienia na scenie jest wysłanie prezentacji  "pomysłu" do Organizatorów na adres: urbanlab@erzeszow.pl. Spośród nadesłanych pomysłów na każde wydarzenie zostanie wybranych maksymalnie 5 pomysłów do 7 minutowych prezentacji. Zachęcamy również do zaprezentowania pomysłu biznesowego - projektu na scenie podczas wybranego wydarzenia. Z każdej edycji zostanie wyłoniony 1 zwycięzcą, który zawalczy podczas finałowej gali o zwycięstwo.  

Jury StartUP MIX:

  • Konrad Fijołek, Prezydent Miasta Rzeszowa – Honorowy Członek Jury;
  • Tomasz Kamiński, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa;
  • Tomasz Skoczylas, Dyrektor Centrum Innowacji Miejskich – Urban Lab;
  • Agnieszka Gocek, Nauczyciel Akademicki, Kierownik Działu Marketingu CM MEDYK;
  • Piotr Buczek, Ekspert w zakresie interdyscyplinarnych/ międzysektorowych zespołów na rzecz rozwiązywania problemów społeczności lokalnych;
  • Michał Janas, Prezes Zarządu MJC Sp. z o.o.

 

Zapraszamy każdą osobę chcącą rozwijać swoją przedsiębiorczość i poszerzać swoją sieć kontaktów!

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!

W 2023 roku rozszerzeniem programu starupowego będzie Program Akceleracyjny dla Biznesu, nabór do Akceleracji Rzeszowskiej zostanie ogłoszony na przełomie styczeń  - luty 2023 roku. Celem akceleracji będzie łączenie potencjału początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą oraz doświadczeniem dużych przedsiębiorstw. Więcej informacji nt. akceleracji zaprezentujemy na spotkaniach StartUP MIX. 

 UP