Wydarzenia

Warsztaty językowo - kreatywne o tematyce miejskiej SMART CITY #2

start wydarzenia: 10 / 05 / 2021  |  koniec: 12 / 05 / 2021
Gmina Miasto Rzeszów we współpracy ze Szkołą Językową Early Stage ????‍?? zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Miasta Rzeszowa do udziału w???? II części warsztatów online językowo – kreatywnych o tematyce miejskiej - SMART CITY.

???? Warsztaty z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży ukierunkowane zostały na tematykę miejską – Smart City. Z racji tego, że dzieci bardzo szybko przyswajają nowe umiejętności, bez większego wysiłku zapamiętują obce zwroty, więc warto poruszać tematy z przestrzeni, która ich otacza. Zakres warsztatów zostały odpowiednio dostosowany do każdej z grup wiekowych jak również ich poziomu zaawansowania. Zajęcia poprowadzą eksperci szkoły językowej Early Stage ????.

Warsztaty odbędą się w terminach ??????
?? 10 maja, godz. 17:00 - 18:30 - SORT YOUR WASTE IN A SMART CITY
Uczniowie klasy 1-3.
Podczas warsztatu:
? Zastanowimy się dlaczego warto segregować śmieci;
? Nauczymy się zasad segregacji;
? Damy śmieciom drugie życie.
Warsztat jest prowadzony w j. angielskim. Biorąc udział w warsztacie każdy uczestnik otrzymuje dostęp do map MINECRAFT o tematyce Web.Wise.World.

???? 11 maja, godz. 17:00 - 18:30 - BE ECO IN A SMART CITY
Uczniowie klasy 4-5.
Podczas warsztatu:
? Zastanowimy się czy możliwy jest świat bez drzew;
? Porozmawiamy na temat ekologicznych środków transportu;
? Przygotujemy eco-friendly plakat.
Warsztat jest prowadzony w j. angielskim. Biorąc udział w warsztacie każdy uczestnik otrzymuje dostęp do map MINECRAFT o tematyce Web.Wise.World.

???? 11 maja, godz. 17:00 - 18:30 - FOOD SMART = SMART CITY
Uczniowie klasy 6-8.
Podczas warsztatu:
? Porozmawiamy o zdrowym odżywianiu;
? Zastanowimy się dlaczego jedzenie jest cenne;
? Przygotujemy zdrową przekąskę.
???? Warsztat jest prowadzony w j. angielskim. Biorąc udział w warsztacie każdy uczestnik otrzymuje dostęp do map MINECRAFT o tematyce Web.Wise.World.
?? Zapisy do udziału w warsztatach należy zgłaszać na adres mailowy: sylwia.smietana@earlystage.pl, a szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać pod numerem telefonu 786-260-581.

Zapraszamy!
 UP