Wydarzenia

Innowacyjna Edukacja w Rzeszowie – dzień inspiracji z Microsoft

start wydarzenia: 07 / 11 / 2019  |  koniec: 07 / 11 / 2019
W dniach 7 - 8 listopada 2019 r. w siedzibie Urban Lab odbędzie się wydarzenie pn. „Innowacyjna Edukacja w Rzeszowie – dzień inspiracji z Microsoft” na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli z terenu Rzeszowa.
Podczas zajęć nauczyciele będą mogli zapoznać się z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wykorzystywania Office 365 podczas lekcji w szkole. Spotkanie poprowadzi Pan Artur Rudnicki - konsultant ds. edukacji Microsoft - Polska.
Zajęcia w sposób praktyczny obejmą zagadnienia z zakresu m.in.: zakładania konta, instalacji Office 365 na komputerze, personalizacji konta, obsługi OneDrive, Teams, Stream, Forms, WhiteBoard oraz scenariusze ich wykorzystania na różnych przedmiotach szkolnych.
Aby ułatwić Państwu udział w warsztatach podzieliliśmy je na dwa dni: 7 listopada (czwartek) zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, natomiast 8 listopada (piątek) nauczycieli szkół średnich. Każdy nauczyciel z osobna może wybrać godzinę, w których skorzysta z warsztatów.
Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada 2019 r. do godz. 12:00. Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w poniższym linku:
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx...

 UP